Vyplňování dotazníků

Nabízím nezávazné vyplňování elektronických dotazníků u různých firem za finanční ohodnocení. Už předem říkám, že informace jsou pravdivé a neslibuji žádné „tisícové měsíční zisky“ jako ostatní, to na internetu zřejmě většina z vás ani nevydělá… Doporučuji pročíst celé pečlivě až dokonce.
O co se jedná?
Nejprve je potřeba provést registraci u firem, které vám zašlu. Firmy si vás zapíší do databáze a poté vám na email posílají dotazníky za jejichž kompletní vyplnění získáváte odměnu.
Co k tomu potřebuji?
Být občanem České republiky starší 15-ti let a vlastnit notebook nebo počítač, některé dotazníky jdou vyplňovat i přes mobilní telefony/tablety, ale ne všechny.
Kolik dotazníků mně dojde a budu je stíhat vyplňovat?
Nikdo neodhadne kolik vám dotazníků dojde na email, záleží na vašich zájmech, věku, místu bydliště, pohlaví, profese… a na zakázkách společnosti. Doufám, že vám aspoň také několik desítek dotazníků měsíčně dojde jako mně. Věřím, že je stíhat vyplňovat budete, žiji běžným životem (práce, koníčky, rodina, přátele…) a také to většinou stíhám, ikdyž je pravda že občas prostě tolik časů zase není, tak to nevyplním a nic se samozřejmě neděje, jen přijdu o možný případný zisk.
Do kdy musím dotazník vyplnit? Je na to nějaký časový limit?
Ano, je. Dotazníky doporučuji vyplňovat co nejdříve, než vás někdo předběhne a vyplní jej za vás. Časový limit na dotazník bývají 1-5 dní. Určitě vyplňování lze stíhat.. To, že vám občas něco unikne.. to se stane každému. 
Je to na nějakou smlouvu?
Žádná smlouva není a pokud si nevyděláte více jak 30 000/rok, tak výdělek nemusíte ani danit. Vzhledem k tomu, že nemáte žádnou smlouvu, tak můžete s vyplňováním kdykoliv skončit – stačí kontaktovat firmu (klidně vám po pomůžu, když mě kontaktujete) a ona vás smaže z databáze a je to. 
Opravdu mi vyplatí peníze za mé dotazníky a kam mi je vyplatí?
Ano, opravdu jinak bych tento přivýdělek nenabízel, protože by to byla ztráta času. Všechny firmy, které vám nabídnu mně už výplatu poslali, takže opravdu vám slíbenou odměnu vyplatí, jinak bych vám je ani nenabízel. Většina firem proplácí klasicky na bankovní účet převodem, ale spousta z nich nabízí i jiné benefity – proplácení na PayPal nebo třeba hmotné dárky.
Kolik firem mně pošlete a proč?
Posílám zásadně více firem (do desíti), protože jsem zjistil (vyplňuji od r. 2015), že vyplňovat pod jednou firmou nemá smysl – nevyděláte si skoro nic, ale pokud máte firem více = více dotazníků, tak finanční obnos samozřejmě roste a už je to lepší.
Je nějaký časový limit na registraci?
Ne, žádný limit na registraci není, registraci, která dojde v podobě emailu si můžete nechat ve vaší emailové schránce jak dlouho budete chtít a registraci provést, až budete mít chuť. Každopádně čím dříve ji provedete, tím dřív začnete vydělávat.
Kolik si vydělám za jeden dotazník?
To je další otázka na kterou neznám přesnou odpověď, protože každý dotazník má jinou délku (délka se pohybuje od 5 minut až po 60 minut většinou) a tudíž má i rozdílnou odměnu. Většinou se odměna pohybuje v desítkách korun, výjimečně ve stovkách. Více se případně dozvíte při registraci u jednotlivých firem, ale ani oni neznají přesnou odpověď.
Na jaké témata jsou dotazníky?
Témata dotazníků se vždy jiná, ale většinou se jedná o věci se kterými se potkáváme v každodenním životě – politika, nákup potravin, telekomunikační sítě, televize, sporty, reklamy a další. O nic citlivého se nejedná a pokud se vám dotazník nebude líbit, tak jej prostě nevyplníte.
V jakém jazyce jsou dotazníky?
Za dobu co vyplňuji jsem se nesetkal s žádným cizím jazykem, než-li češtinou a slovenštinou.
Platím něco?
Ne, nic přece neplatíte! Oni platí vám za vyplňování. Takže žádné vstupní poplatky ani nic takového.
Kolik si vydělám?
Vyplňování se určitě nestane vaším hlavním příjmem. Odhadnout váš výdělek je obtížný, protože záleží kolik dotazníků vám přijde a u kolika z mnou nabízených firem se registrujete a kolik dotazníků vyplníte… Vyděláte si spíš „pár“ drobáků – většinou do 1000,-. Každopádně já říkám: „Každá kačka dobrá“… I přes nižší výdělek (není to přece naše práce, ale přivýdělek z pohodlí domova) věřím, že to za nezávazné vyzkoušení alespoň stojí.
V čem je háček? V dnešní době mi nikdo zadarmo nic nedá…
Háček není opravdu v ničem, možná kromě toho, že na tom nevyděláte milióny. Jedná se pouze o menší přivýdělek, takže neočekávejte, že si vyděláte více jak v práci. Zadarmo vám přece nikdo nic dávat nebude, vyplníte dotazník a za to máte odměnu. Každopádně přivýdělek je to určitě dobrý! 😉

Připomínám, že se jedná o nezávazné vyplňování… Když budete chtít, tak prostě skončíte. Do ničeho vás nenutím, takže si klidně nechte pouze zaslat registrace na email a poté si promyslete zda toho půjdete. Je to nezávazné, nenutím vás a můžete kdykoliv skončit. Mně tento přivýdělek vyhovuje a jsem s ním spokojený, tak se ho snažím pouze doporučit dále.

Můžete kdykoliv skončit – stačí to pouze zkusit a poté skončit.
Vyplácejí – Peníze, které si vyděláte opravdu dostanete.
Flexibilita – Můžete vyplňovat z domova a kdy chcete (na dotazníky jsou ale časové limity 1-3 dny)

Jdete do toho? Pokud ano, tak níže do formuláře mně vyplňte vaše jméno s příjmením a email a následně vás kontaktuji a zašlu zmíněné dotazníkové firmy.
Máte ještě nějaké dotazy? Nebojte se je připsat do formuláře.

[contact-form-7 id=“58″ title=“Vyplňování dotazníků“]
Pokud někdo i přes všechno co jsem zde napsal pochybuje, tak na váš email mohu zaslat důkaz výplat jednotlivých firem, stačí mne kontaktovat…

Webové stránky již běží na nové adrese - tomys.cz
Za několik sekund na ně budete přesměrování. Pokud se tak nestane, tak klikněte ZDE.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat